Szpital

Klinika Galena zapewnia świadczenia usług medycznych z zakresu leczenia szpitalnego. Dysponujemy dwiema nowoczesnymi salami operacyjnymi i komfortowymi salami pobytowymi.  Nasz ośrodek posiada 10-łóżkowy oddział szpitalny, zlokalizowany na trzecim piętrze budynku.

Sale pobytowe dla pacjentów są dwuosobowe, komfortowo wyposażone. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna i specjalnie przystosowana łazienka, wygodne łóżka, telewizor oraz nowoczesny system przywoławczy. Dbając o najwyższe standardy w naszej placówce zapewniamy pacjentom również gwarancje czystości – używamy jednorazowej pościeli. Na oddziale znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia, z której mogą korzystać nasi pacjenci. Posiłki przygotowuje zewnętrzna firma cateringowa. Uwzględniamy zalecenia żywieniowe wynikające z przebytych operacji jak również indywidualne preferencje pacjentów. Szpital znajduje się pod ciągłym monitoringiem, po to aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 27001.

Klinika Galena zapewnia pełen zakres współczesnej chirurgii ginekologicznej, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, ortopedii i urologii w oparciu o metody endoskopowe i laserowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół. Korzystając z osiągnieć medycyny, podczas wszystkich zabiegów w naszej klinice staramy się w jak największym stopniu minimalizować ból i nieprzyjemne doznania pozabiegowe.

Szpital Klinika Galena stworzony został z myślą o naszych pacjentach. Pod naszą troskliwą i fachową opieką pacjenci szybko wracają do zdrowia, bez potrzeby długiej rekonwalescencji. Leczą się u nas całe rodziny. Mówimy w języku angielskim i niemieckim.