Pierwsza wizyta

Rejestracji można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 33 816 11 00 lub 33 816 04 43 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00. Dodatkowo termin wizyty u nas zostanie jeszcze potwierdzony przez naszych pracowników dzień przed wizytą. Podczas rejestracji prosimy o poinformowanie naszej konsultantki, że wizyta dotyczy kwestii niepłodności. Umożliwi nam to zagwarantowanie Państwu odpowiedniej ilości czasu na wizytę pierwszorazową. Prosimy o przybycie 15 minut przed zaplanowaną godziną wizyty. Jest to niezbędne do założenia kartoteki pacjenta (w przypadku par kartoteka zakładana jest osobno dla kobiety i jej partnera).

Jeżeli posiadacie Państwo jakąkolwiek dokumentację medyczną związaną z niepłodnością prosimy o jej zabranie na pierwszą wizytę. W trakcie wizyty lekarz zbiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania leczenia oraz przeprowadza niezbędne badania.

Badania wykonywane podczas pierwszej wizyty:

  • Badanie ginekologiczne
  • Badanie USG + w razie potrzeby (podejrzenia wad macicy, mięśniaków) wykonujemy dopochwowo lub 3D/4D z funkcją kolor Doppler.
  • USG piersi,
  • Wymaz cytologiczny (zalecana cytologia LBC),
  •  Wymaz z szyjki na obecność Chlamydia+ Mycoplasma+ Ureoplasma wykonywane metodą PCR- badanie DNA drobnoustrojów.

Partner może być obecny podczas badania. W celu uzyskania pełniejszej wiedzy na temat Państwa przypadku lekarz może zlecić dodatkowe badania lub procedury diagnostyczne. Płatności po wizycie dokonuje się w rejestracji – gotówką lub kartą płatniczą. W przypadku chęci odwołania wizyty prosimy skontaktować się z nami telefonicznie.