O Nas

Galen a właściwie Claudius Galenus, był jednym z najznakomitszych starożytnych lekarzy, wyjątkowo utalentowany anatom, którego badania dały początek nowemu myśleniu w medycynie. Jego bogaty dorobek wywarł olbrzymi wpływ na rozwój nauk medycznych w średniowieczu i odrodzeniu.

Założone w 1997 roku z inicjatywy Dr Bogdana Szymali, Centrum Medyczne Poli-Med w ciągu lat przekształciło się w tą nowoczesną Klinikę Galena. Nasza klinika powstała z myślą o całościowej opiece medycznej kobiet, obejmującej profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Celem działania jest zapewnienie pacjentkom profesjonalnej obsługi, indywidualnej opieki, bezpieczeństwa i komfortu.

Klinika Galena zgodnie z pasją swojego patrona dba o rozwój medycyny, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Wykorzystując innowacyjne metody i odkrycia świata nauki, aktywnie wpływamy na polepszanie życia i zdrowia ludzi.
Specjalizujemy się w dziedzinach onkologii i niepłodności oraz małoinwazyjnych metodach endoskopowych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, anestezjologii i radiologii, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wiodących ośrodkach zdrowia w kraju i zagranicą. Nasz personel medyczny: pielęgniarki i położne tworzą zgrany zespół, bardzo oddany swojej pracy i chętny do niesienia pomocy pacjentkom. Swój profesjonalizm zawdzięczają doświadczeniu w pracy na oddziałach ginekologiczno – położniczych.

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością angażujemy się w opiekę nad pacjentem i poświęcamy mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.

Miejsca tworzą ludzie i ich pasja.

Z takiej właśnie pasji powstała Klinika Galena!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą