Leczenie niepłodności

niepłodnośćKlinika Galena dla osób starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, oferuje kompleksową opiekę medyczną i indywidualne podejście. Wykonujemy wszystkie niezbędne badania i diagnostykę: hormonalną, mikrobiologiczną, biochemiczną i ultrasonograficzną. Specjalizujemy się w endoskopowych metodach diagnostycznych i zabiegowych. Wykorzystujemy małoinwazyjne techniki zabiegowe z użyciem histeroskopu i laparoskopu dodatkowo wspomagając się laserem diodowym lub laserem CO2. Jako jedyni w Polsce przeprowadzamy innowacyjne operacje usuwania laparoskopowo ognisk endometriozy z użyciem lasera CO2. Taki sposób wykonania zabiegu przekłada się na precyzję działania chirurga, a przez to, na możliwość usunięcia ognisk endometriozy w miejscach często  niedostępnych klasyczną metodą – bez uszkadzania zdrowych tkanek narządu rodnego.

Prawdziwe historie

Podczas zabiegów histeroskopowych używamy cienkiego światłowodu lasera diodowego wykorzystując jego precyzję i małoinwazyjność do usuwania patologii (wad wrodzonych, mięśniaków, polipów, zrostów) w obrębie macicy. Ponieważ nie rozszerzamy podczas zabiegu szyjki macicy -nie obniżamy dzięki temu potencjału rozrodczego kobiety.

Zastosowanie laserów bezpośrednio przekłada się na szybszą rekonwalescencję i powrót pacjentki do zdrowia. Zlikwidowanie ognisk endometriozy, mięśniaków, polipów, zrostów lub innych patologii macicy często umożliwia zajście w upragnioną ciążę.

Szanując światopogląd naszych pacjentów, nie negujemy technik wspomaganego rozrodu oraz tzw. NaProTechnologii. Podstawą naszego funkcjonowania jest kompleksowe leczenie par w oparciu o wszystkie dostępne badania i metody leczenia. Dla par, które kwalifikują się do zabiegu in vitro, współpracujemy między innymi z Kliniką Leczenia Niepłodności „Parens” w Krakowie, która jest realizatorem programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego.

Przyczyny niepłodności

Pierwsza wizyta

Diagnozowanie niepłodności

Leczenie niepłodności

Laboratorium badania nasienia
Jak przygotować się do zabiegu?

Cennik konsultacji i zabiegów